Skip to content

ELEVERLASH – Shqyrtime, çmimi, efektet, përbërja | Rishikim i kushtëzimit të qepallat

Qerpikët nuk janë vetëm një vlerë bukurie, por kanë edhe një funksion mbrojtës. Ato e mbrojnë syrin nga pluhuri, papastërtia, uji dhe grimca të tjera të dëmshme. Qerpikët e trashë dhe të gjatë janë ëndrra e çdo gruaje. Ata i bëjnë sytë të duken mahnitës dhe të pashëm. Burrat nuk janë në gjendje t'i rezistojnë shikimit të grave me sy shprehës. Megjithatë, jo çdo grua ka qenë e pajisur nga natyra me qerpikë të bukur. Shumica ankohen se qerpikët e tyre janë në gjendje të keqe dhe bien jashtë me tepri. Edhe përdorimi i një shtrese të trashë boje nuk ua përmirëson pamjen. Ju ende mund të shkoni tek beautician për të zgjatur qerpikët me metodën e qerpikëve të rremë. Megjithatë, ky trajtim gjithashtu dobëson flokët dhe është mjaft i shtrenjtë, dhe kërkon përsëritje të paktën një herë në muaj. Veç kësaj, duke pasur qerpikë të rremë, dobësojmë tonat.

Shumë gra përdorin preparate të tilla si serumet e qerpikëve, të cilat forcojnë qerpikët dhe stimulojnë rritjen e tyre. Megjithatë, zgjedhja e përgatitjes së duhur nuk është gjithmonë e thjeshtë. Ka shumë specifika të ndryshme në treg, detyra e të cilëve është të përmirësojnë gjendjen e qerpikëve. Ia vlen të zgjedhim përgatitjet me një përbërje natyrale, sepse ato janë të sigurta dhe efektive në veprim.Eleverlashi është një produkt i tillë, për të cilin ia vlen të mësosh më shumë. Qepallat e gjata, të dendura dhe rezistente ndaj humbjes që do t'i rezistojnë çdo trajtimi kozmetik është ëndrra e shumicës së grave që kujdesen për pamjen e tyre. Për këtë qëllim, ata përdorin shumë produkte kozmetike që forcojnë qëndrueshmërinë dhe zgjatin qerpikët, shpesh duke përzier disa produkte të ndryshme së bashku. Po sikur të mjaftonte vetëm një? Rritlash është një kushtëzuese për qerpikët që thekson karakterin e tyre natyror, i zgjat dhe i forcon ato me një tufë të tërë ushqyesish thelbësorë që punojnë pas aplikimit të parë. Është një përgatitje që arrin vetë burimin e problemit, duke eliminuar shkakun e tij, falë së cilës qepallat e dobëta dhe të brishta jo vetëm forcohen, por edhe mbrohen nga rënia dhe thyerja e mëtejshme.

eleverlash

Eleverlash – çfarë është dhe si funksionon?

Eleverlash është një kondicioner novator që është përgjegjës për rritjen e qerpikëve dhe forcimin e qerpikëve. Bazuar në testet laboratorike novatore, përgatitja u konsiderua e sigurtë dhe efektive. Ajo është përgjegjëse për trashjen, zgjatjen dhe pamjen e bukur të qerpikëve. Kondicioneri i përdorur rregullisht siguron efektin e qerpikëve natyralë, ndalon procesin e humbjes së qerpikëve dhe i forcon ato. Faza e rritjes së qerpikëve zgjat, pasi lëndët ushqyese hyjnë drejtpërdrejt në bulbe.

Përgatitja ka në recetën e saj përbërës që mbështesin në mënyrë të përsosur gjendjen e qerpikëve, falë të cilave bëhen të gjata dhe të dendura. Gratë janë të kënaqura me efektin e kondicionerit, sepse nuk keni pse të prisni gjatë për efektet e para të veprimit të tij. Glikolina që gjendet në recetë zbut lëkurën, kurse pantenoli ushqen dhe qetëson. Pas dy javësh të përdorimit të produktit, ju mund të prisni rezultate që tashmë mund të kënaqin plotësisht. Pas marrjes së rezultateve të pritshme, përgatitja duhet të përdoret 2-3 herë në javë në mënyrë që efekti të jetë afatgjatë.  


Si ta përdorësh AtërLashin?

Përdorimi i Tij është shumë i thjeshtë. Para se të fillojë aplikimi, duhet bërë make-up heqja e qerpikëve dhe lëkurës përreth syve. Nuk këshillohet të shkoni në shtrat me mascara mbi qerpikë, sepse dobëson flokët, gjë që i bën të bien në tepri. Ne kryejmë heqjen e make-up me produkte delikate. Hapi tjetër është të thahet zona e syrit, pastaj duke përdorur furçën speciale të ngjitur, aplikojeni një sasi të vogël të përgatitjes përgjatë vijës së llashit. Kondicioneri do të absorbohet pas disa minutash. Rekomandohet ta përdorni produktin çdo mbrëmje. Efektet e para do të shfaqen pas vetëm dy javësh. Përdoruesit garantojnë zgjatjen efektive dhe trashjen e qerpikëve. Paketa përmban 3ml kondicioner, e cila është e mjaftueshme për të gjithë periudhën e trajtimit.

Kontrollo promovimet deri në -50%


Kushtëzuesi i qepalave Eleverlash – Efektet e aplikimit

Eleverlash është një kondicioner për qerpikët e gjeneratës së fundit. Produkti stimulon rritjen e qimeve të qepallat dhe i sjell ato në një gjendje shumë të mirë.

Eleverlash – efektet e përdorimit:

 • rritje më të shpejtë të qimeve të qerthullave
 • duke forcuar qerpikët
 • zgjatje e qersh
 • trashje e qerpikëve
 • qerpikë të ushqyer
 • qerpikë më të shëndetshëm
JetërLash

A është e sigurt kondicioneri Eleverlash? Efektet anësore

Kushtëzuesi i qepallat EleverLash është i sigurt për shëndetin. Kondicioneri i përdorur si i rekomanduar siguron qerpikë të bukur dhe të shëndetshëm. Produkti nuk lejohet për gratë shtatzëna dhe nënat e gjirit. Paketimi i kondicionerit për qepallat përmban 3ml të substancës, e cila është krejtësisht natyrale dhe lejon përdorim të sigurt dhe efektiv. Para aplikimit të kondicionerit, ia vlen të njiheni me përbërjen e plotë për të përjashtuar mundësinë e alergjisë ndaj ndonjërit prej përbërësve. Nëse keni ndonjë dyshim, konsultohuni me mjekun tuaj.

Kontrollo promovimet deri në -50%


Kondicioneri eleverlash – Avantazhet dhe disavantazhet

Avantazhet

 • Kondicioner i efektshëm për qepallat
 • krijuar në bazë të kërkimeve novatore
 • çmim i përballueshëm i lëndëve ushqyese
 • lehtësia e përdorimit të serumit
 • Efekte afatgjata
 • Formula e kondicionerit për qepallat është krejtësisht natyrale dhe e sigurt

Disavantazhe

Shitjet e palëvizshme nuk kryhen

Si ndryshon Eleverlashi nga kushtëzuesit e tjerë të qepallat?

Eleverlash ndryshon nga kondicionerët e tjerë të qepallat definitivisht në përbërje. Formula e përgatitjes është krejtësisht natyrale dhe përmban vetëm përbërës të vlefshëm dhe cilësorë. Shumë produkte të disponueshme në treg kanë një përbërje të dyshimtë që mund të dëmtojë dhe të bëjë qerpikë në gjendje edhe më të keqe. Para se të blini një kondicioner, vlen jo vetëm të dini përbërjen e tij, por edhe opinionet e përdoruesve.

Kontrollo promovimet deri në -50%


Eleverlash – Përbërja e kondicionerit – Çfarë përbërëssh përmban?

Kondicioneri ElavreLash jep rezultate mahnitëse! Të gjithë përbërësit e përgatitjes janë natyralë dhe të sigurt për t'u përdorur. Përveç kësaj, formula është testuar tërësisht dhe nuk shkakton efekte anësore të padëshiruara.

Përbërja e kondicionerit Eleverlash:

 • PEG-8
 • Tokoferol
 • Palmita e Askorbylit
 • Acid askorbik
 • Acid citrik
 • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer
 • Fenoksiethanol
 • Ethylhexylglycerin
 • DMDM Hydantoin
 • Triethylamine
 • Disodium EDTA
 • Ujë
 • Propilen
 • Glicerinë
 • Panthenol
 • Biotinyol Tripeptide-1
 • Bimatoprost
 • Esoin
 • Biotinojl
 • peptide

– Vlerësimet e përdoruesve

Vlerësimet për "JetërLashin" janë pozitive. Shqyrtimi i produktit në vitin 2023 flet vetë! Gratë kënaqen me pasojat!

Kushtëzuesi i qepallat-shqyrtimeve:

Kamila: Kushtëzuesi i Kallashit ushqen dhe stimulon rritjen e qersheve. Nuk mendoja se qerpikët e mi do të gjallëroheshin akoma! Jam shumë i kënaqur me efektet dhe faktin që kondicioneri është larg efektit të qerpikëve të rremë. Aplikimi është shumë i thjeshtë dhe i shpejtë! Rezultatet janë jetëgjatë, falë të cilave e përdor përgatitjen vetëm përkohësisht.

Marta: Unë përdora shumë lloje të ndryshme serumi për rritjen e qerpiçit, por vetëm ky kondicioner qepallat përmbushi pritjet e mia! Produkti garanton qerpikë të gjatë dhe të trashë! Unë jam i kënaqur! Kurrë më parë qerpikët e mi nuk kanë qenë në gjendje kaq të mirë!

Ana: Mendoj se Eleverlashi është një kondicioner shumë i mirë për qerpikët! Kondicioneri punon shpejt, efektet e para janë të dukshme pas dy javësh! Produkti nxit rritjen e qerpikëve dhe i trash ato. Mund të harroj zgjatjet artificiale të qersheve! Përbërësit e serumit janë natyralë dhe të sigurt, prandaj jam i lumtur t'ua rekomandoj miqve të mi!

Kontrollo promovimet deri në -50%


Ku të blesh Eleverlashin

Çmimi eleverlash

Eleverlash – Ku të blesh? Në mënyrë të preferueshme nëpërmjet faqes zyrtare të prodhuesit. Ka produkte të cilësisë më të lartë dhe me çmimin më të mirë.

Sa kushton Eleverlash – çmimi dhe promovimet

Çmimi i Eleverlash është 119 zł 1 paketë + 1 paketë falas

Është më mirë të porosisni 3 paketa, falë të cilave çmimi për paketë ulet. Në faqen e internetit të prodhuesit mund të gjeni shumë promovime.


FAQ – Pyetje që bëhen shpesh

Si të përdorësh kondicionerin Eleverlash?

Serumi duhet aplikuar çdo mbrëmje pas heqjes së makijazhit të qerpikëve dhe zonës së syve. Kondicioneri nuk duhet të përdoret me qerpikë të rremë. Me një furçë të veçantë, aplikojeni përgatitjen në vijën e llashit dhe lëreni derisa kondicioneri të thithet. Pas arritjes së efektit të synuar, kondicioneri është i mjaftueshëm për të përdorur 2 herë në javë. Paketa Eleverlash zgjat për 3 muaj përdorim. Efektet e para duhet të shfaqen pas dy javësh të përdorimit të rregullt.

Ku ta blejmë Eleverlashin?

Kondicioneri për qepallat e llastarisë i Prodhuesit është i disponueshëm në faqen zyrtare të prodhuesit. Atje është më mirë të blesh një serum, sepse garanton blerjen e produktit origjinal me përbërjen më të mirë. Nuk është e rekomanduar për të blerë përgatitjen në faqet e dyshimta të internetit, sepse ju mund të merrni një fallco. Faqja e internetit e prodhuesit gjithashtu ofron çmimin më të mirë!

A është i sigurt kondicioneri i qerullores Eleverlash?

Serumi i rritjes së qepallat e zgjuara është i sigurt për t'u përdorur. Receta e saj është krejtësisht natyrale dhe përmban vetëm përbërës të provuar. Kondicionerët nuk duhet të përdoren nga gratë shtatzëna dhe laktating. Gjithashtu, ia vlen të njihni përbërjen e përgatitjes për t'u siguruar se nuk jeni alergjik ndaj asnjë prej përbërësve. Nëse keni ndonjë pyetje ose ndonjë shqetësim, këshillohet të konsultoheni me mjekun tuaj.

Përmbledhje – opinion i ekspertëve – A ia vlen të blihet Eleverlash?

Serumi i qepallat Eleverlash është një produkt i sigurt me një përbërje unike. Mendoj se kjo është një nga përgatitjet më të mira për qepallat në treg. Njoh shumë gra që nuk janë të kënaqura me pamjen dhe gjendjen e qerpikëve të tyre. Shpesh u ofroj ta përdorin! Efektet e para të përdorimit të kondicionerit mund të vërehen pas dy javësh! Qepallat do të jenë shumë më pak të prirura të bien jashtë! Shumë gra pohojnë se qerpikët janë bërë më të gjatë e më të fortë. Ju gjithashtu mund të prisni efektin e qerpikëve të trashë, etj. Llamba e qepallat do të jenë më të forta dhe do të stimulohen për t'u rritur më shpejt. Vlen të përmendet se kushtëzuesi i qepallat është shumë i thjeshtë dhe i lehtë për t'u përdorur. Mjafton të aplikojmë serumin rregullisht, çdo mbrëmje pasi të heqim make-upin e qerpikëve dhe zonës së syve. Përgatitja do të absorbohet shpejt dhe efektet e përdorimit të serumit do të jenë mahnitëse dhe afatgjata! Falë kondicionerit, qerpikët tuaj do të fitojnë një pamje të bukur, do të jenë të forta dhe më të gjata! Ju do të jetë në gjendje për të harruar në lidhje me zgjatimet artificiale qepallat përgjithmonë! Produkti ia vlen të këshillohet, dhe çmimi i serumit është më i përballueshëm!

Rekomandime të mençura?

Në kozmetikë, kujdesi për qerpikët është një nga kushtet bazë për të ruajtur pamjen perfekte të fytyrës. Qepallat e trasha, të gjata e të gjata, të gjata e të bukura, plotësojnë në mënyrë të përsosur pamjen e syrit, duke përbërë një sfond për ngjyrën që thekson qepallat. Për klientët që vizitojnë sallonin tim të bukurisë, unë rekomandoj TërLashin, një produkt i ri në treg, i cili, megjithatë, tashmë ka fituar njohje në industrinë time. Është një kondicioner i mahnitshëm qepallat krijuar në bazë të ujit me shtimin e substancave dhe përbërësve të tilla si glycol dhe glycerin, tocopherol, biotiniol, shkuaroin dhe triethylamine. Emrat e tyre mund të tingëllojnë të frikshëm dhe sigurisht të pakuptueshëm, por përsa i përket kozmetikës nuk ka asgjë më të mirë për qerpikët. Kjo dëshmohet nga shpeshtësia e përdorimit të tij: javët e para për të marrë rezultate të kënaqshme është aplikimi i përditshëm i kondicionerit, por më vonë mjafton të aplikohet vetëm 1-2 në javë. Në krahasim me produktet kozmetike që kërkojnë zbatim të vazhdueshëm çdo ditë, ky është një ndryshim i madh. Si një beautician me përvojë shumëvjeçare, e vlerësoj se kondicioneri nuk përmban asnjë shtesë të dëmshme ose mbushje artificiale. Secili nga përbërësit e tij është zgjedhur me kujdes në mënyrë të tillë që të mbështesë veprimin e të tjerëve. Falë kësaj, efekti i qëndrueshmërisë së qerpikëve të trashë, të gjatë dhe të fortë zgjat për disa javë dhe nuk zhduket pas ndalimit të përdorimit të kondicionerit. Ç'është më e rëndësishmja, Përlëlë Lashi mund të përdoret me çdo lloj makijazhi, madje të përhershëm dhe me qerpikë fallco të ngjitur. Kondicioneri arrin lëkurën dhe përthithet në të, duke vepruar mbi folikula qepallat nga brenda dhe duke i forcuar ato pikërisht në baza, falë të cilave ato rriten të qëndrueshme, të forta dhe rezistente ndaj rënies jashtë. Nuk ka contraindications për të përdorur kondicioner për lëkurë shumë delikate që është e ndjeshme ndaj irritimit. BarirLash është një përgatitje natyrale që nuk shkakton asnjë efekt anësor dhe nuk çon në reaksione alergjike. Në lidhje me kujdesin për kujdesin e qepallat, unë nuk njoh një produkt më të mirë në dispozicion në treg që punon kaq shpejt dhe me efektshmëri.

Kontrollo promovimet deri në -50%